Xiaomi випустила повнорозмірний доступний ноутбук

ноутбук Xiaomi

Компанія Xiaomi розробила новий мобільний комп’ютер, назву якому дати ще не встигла. На відміну від раніше випущених апаратів, даний лептоп може похвалитися дуже прийнятною ціною, що особливо актуально в умовах стрімкої стабільності російської економіки.

Ноутбук Xiaomi готовий запропонувати своєму покупцеві екран на 15.6 дюйма з високим дозволом Full HD і металевий корпус завтовшки не більше 20 міліметрів. Усередині нього ховається якийсь процесор Intel Core i3 з парою обчислювальних ядер, і є модуль ОЗП об’ємом 4 гігабайти. Як системного диска задіяний повноцінний SSD на 128 Гб, плюс завжди є можливість установки карти microSD у відповідний слот. Варто нове творіння Xiaomi рівно 490 доларів США при покупці в Китаї.

Продажі почнуться 11 листопада, а зараз діє попереднє замовлення, в рамках якого ціна знижена до 450 доларів. Багато смартфони зараз коштують дорожче, а це – повноцінний ноутбук з охолодженням на теплових трубках і двох кулерах, мережевою картою, портами USB 2.0 і USB 3.0 і іншими корисними речами. Є навіть Bluetooth і Wi-Fi, не кажучи вже про HDMI. Правда, не факт, що в вартість входить ОС Windows 10, але в умовах стрімкої стабільності економіки країни багато хто знає, як вирішити це питання.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *