Xiaomi випустить новий смарт-динамік вже в цьому році

Xiaomi Mi AI Speaker 2

Смарт-динамік Xiaomi Mi AI Speaker 2

Компанія Xiaomi працює над новою розумної колонкою, називатися яка буде, імовірно, Mi AI Speaker 2. Пристрій, за останніми даними, надійде в продаж вже до кінця цього року – мабуть Xiaomi хоче встигнути до початку передноворічного сезону покупок.

Перше покоління Mi AI Speaker вийшло влітку 2017 року і коштувало на той момент близько 45 доларів США при замовленні з Китаю. Модель Mi AI Speaker 2 повинна стати краще, могутніше і голосніше, але при цьому не дорожче – може, ціну піднімуть на пару доларів, але нічого критичного. Колонка отримає модуль Bluetooth 4.2 для зв’язку зі смартфоном або планшетом, а також відразу шість мікрофонів, щоб китайці могли чути вас краще і потім підсовувати контекстну рекламу – Xiaomi вже попалася на цьому зі своїми смартфонами.

Mi AI Speaker 2 зможе вловлювати звук на відстані до 16 метрів, так що сподіваємося на наявність кнопки, апаратно вимикає всі мікрофони. Динаміків в Mi AI Speaker 2 буде три – ймовірно, один з них виявиться низькочастотних, для басів. За попередніми даними, поява колонки на китайському ринку відбудеться в листопаді або грудні поточного року, і в ній напевно буде підтримка голосового помічника Xiao AI, який знає 17 мов світу.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *