Xiaomi випустить роутер зі слотом для SIM-карти

Xiaomi

У мережу витекла фотографія нового пристрою від Xiaomi, і на цей раз це не смартфон, що не планшет, що не туалетний папір (і таке у неї є, так) і навіть не смарт-йоржик для унітазу (такого поки немає, а ось розумний унітаз є ). Сьогодні нам показали фото роутера Xiaomi, але не простого, а з вбудованим слотом під SIM-карти.

Сам роутер від Xiaomi поки не представлений офіційно і не має назви, але можна відразу припустити, що проблем з популярністю він випробовувати не буде. покупка такого маршрутизатора відразу позбавить від безлічі труднощів – більше не доведеться використовувати смартфон в якості точки доступу, USB-модеми теж не будуть потрібні, і навіть якщо провайдер домашнього інтернету не впорається зі своєю роботою, без зв’язку з таким роутером ви точно не залишитеся.

І так, це не фейковий фото – в мережу його виклав віце-президент компанії Танг Му, так що все серйозно. Пристрій вже щосили тестується, отже, до офіційного анонса вже зовсім недалеко. Новий роутер Xiaomi отримає три антени, два роз’єми LAN для проводового з’єднання і, власне, слот під SIM-карти поки невідомого формату. Майже напевно є підтримка мереж четвертого покоління, оскільки 3G-інтернет в майже 2019 році – це вже моветон. Про вартість і дату релізу роутера говорити поки що рано.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *