Як працюють дві SIM-карти в iPhone XS і XS Max?

дві SIM-карти в iPhone XS і XS Max

Нові смартфони Apple iPhone XS і XS Max, як відомо, отримали підтримку двох SIM-карт, вперше з часів виходу самого першого Айфона в 2007 році. Однак, на відміну від смартфонів на Android, режим dualSIM тут реалізований дуже заплутано, так що спробуємо розібратися в ньому.

Для ряду країн смартфони iPhone XS і XS Max будуть випускатися з однієї SIM-картою та підтримкою електронної SIM – eSIM. На даний момент ця технологія працює в 10 країнах світу, і в Росії її, зрозуміло немає, і з’явиться вона в наших краях ой як нескоро. Також спеціально для Китаю, Гонконгу і Макао компанія Apple підготувала спеціальну версію iPhone XS і XS Max з підтримкою двох фізичних SIM-карт – в них встановлений подвійний слот SIM, показаний на зображенні, і зроблений він досить акуратно і компактно, не можна не визнати це.

Тут все просто: вставляєте дві nanoSIM і отримуєте функціонал, який був запропонований китайськими стільниковими телефонами ще в 2002 році. Карти працюють в режимі Dual Standby, тобто при надходженні дзвінка на одну SIM-ку друга стане недоступна. У Україні смартфони iPhone XS і XS Max будуть продаватися з одинарним SIM-слотом, що не робить їм честі, так як всі флагмани 2018 року через Кореї і Китаю пропонують DualSIM за замовчуванням. З іншого боку, ніщо не заважає привезти iPhone XS і XS Max з Піднебесної, але чи діятиме гарантія на них в нашій країні?

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *