Знайдено свіжі фото Безрамковий флагмана Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3

У мережу виклали нові фотографії смартфона Xiaomi Mi Mix 3, анонс якого запланований на вересень цього року. Знімки підтверджують, що раніше з’явилися чутки стосовно його фронтальній фотокамери – на передній панелі її дійсно більше немає, тепер вона висувна, як в ряді нових смартфонів від Oppo.
В цілому, якщо не брати до уваги нову фотокамеру, Xiaomi Mi Mix 3 не так вже сильно відрізняється від другого покоління, зокрема, від Mi Mix 2S, але зовні це, так би мовити, Apple iPhone X на максималку – немає цієї попсової монобровою, все рамки екрану мають мінімальну товщину, а задня вертикальна камера оформлена набагато красивіше, ніж чим в десятому айФоні.

Висувна Фронталки буде заснована на 20-мегапіксельний сенсор з додатковою програмною обробкою знімків. Механізм камери розроблений самою Xiaomi, і патент на нього був отриманий ще в 2015 році. На тильній стороні не видно сканера відбитків пальців, тому як його вмонтують прямо в екран, а основна камера, за чутками, може при збереженні зовнішнього вигляду стати потрійний. Також в Xiaomi Mi Mix 3 нас чекає бездротова зарядка акумулятора за технологією Qi, відсутність фронтального динаміка, прошивка MIUI 10 і новий процесор Qualcomm 855.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *